מידע והרשמה לחוגים הרשמה>>

 

שעה

יום

כיתה

 

09:00-10:30 

שישי 

 

 א'-ב' ; ג'-ו'

16:30-17:30

שני וחמישי 

א'-ב'

16:30-17:30

שני וחמישי 

ג'-ו'

17:30-18:15

חמישי 

גן חובה וטרום חובה

18:15-19:00

חמישי 

הורים וילדים 3-4

 15:30-16:30

שני וחמישי 

בנות בלבד א'-ו'

 

טירת הכרמל-המרכז למצויינות

שעה

יום

כיתה

 

13:00-14:00

ראשון

 

 א'-ב' 

14:00-15:00

ראשון

ג'-ו'

17:00-17:50

ראשון 

גן חובה וטרום חובה

17:00-18:00

רביעי

קבוצת בנים בנות

18:00-18:45

רביעי

הורים וילדים 3-4

 15:00-17:00

ראשון ורביעי

נבחרת עתודה

 

בית ספר נופים

שעה

יום

כיתה

 

12:50-13:50

חמישי

א'

13:50-14:50 

חמישי 

ב'-ג'

14:50-16:00 

חמישי 

נבחרת זכרון יוסף

16:00-16:45

חמישי 

 גן חובה וטרום חובה

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר זכרון יוסף

שעה

 יום   

כיתה

13:00-14:00

שני

א'-ב'

14:00-15:00 

שני

ג'-ו'

15:00-17:00 

שני

נבחרת רמת אלון

17:00-17:45

שני

 גן חובה וטרום חובה

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר רמת אלון

שעה

יום

כיתה

 

13:00-14:00

שני

 

א'-ב'

14:00-15:00

שני

ג'-ו'

17:00-17:45

שלישי

גן חובה וטרום חובה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר רוממה

שעה

יום

כיתה

 

13:15-14:15

ראשון

 

 א'-ב'

14:15-15:15

ראשון

ג'-ו'

17:15-18:00 

ראשון 

גנים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נאות פרס

שעה

יום

כיתה    

13:00-14:00

רביעי

א'-ב'

14:00-15:00

רביעי

ג'-ו'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר תל חי

שעה

יום

כיתה

 

17:00-18:00

חמישי

 

 א'-ב' 

17:00-18:00

חמישי 

ג'-ו'

18:00-18:45

 חמישי

גן חובה וטרום חובה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעופפי נשר-היכל הספורט השיטה

שעה

יום

כיתה

16:30-17:30

שלישי

א'-ב'

15:30-16:30

שלישי

ג'-ו'

17:30-18:15

שלישי

גן חובה וטרום חובה

18:15-19:30 

שלישי 

 נבחרת ארלוזרוב

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר ארלוזרוב

שעה

יום

כיתה

 

15:30-16:30

ראשון ורביעי

 

 א'-ב' 

15:30-16:30

ראשון ורביעי 

ג'-ו'

17:30-18:15

ראשון

גן חובה וטרום חובה 

יום א':18:15-19:30

יום ד':17:30-19:00

ראשון ורביעי

נבחרת רמת ישי

 

 

 

 

 

 

 

רמת ישי

שעה

יום

כיתה

 

14:30-15:20

חמישי

ח 

 א'-ב' 

15:20-16:10 

חמישי 

ג'-ו' 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר דגניה- קרית חיים

שעה

יום

כיתה

 

13:30-14:30

רביעי 

 

 א'-ב' 

13:30-14:30

רביעי

ג'-ו'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר נבון קרית מוצקין

שעה

יום

כיתה

16:00-17:00

ראשון

א'-ב'

15:00-16:00

ראשון

ג'-ד'

14:00-15:00 

ראשון

ה'-ו' 

17:00-17:45 

ראשון 

 גן חובה וטרום חובה

 

 

 

 

 

 

 

קרית שמואל-המתנ"ס החדש

שעה

יום

כיתה

16:00-17:00

רביעי

ג'-ו'

17:00-18:00 

רביעי

א'-ב'

18:00-18:45 

רביעי

גנים

 

 

 

 

קרית מוצקין-אולם בית ספר מצפה

שעה

יום

כיתה

13:00-14:00

שלישי

א'-ב'

14:00-15:00

שלישי

ג'-ו'

14:30-15:30 

 שלישי

 מחוננים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר דוד ילין

שעה

יום

כיתה

12:45-13:45

ראשון

א'-ו'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר מגינים

שעה

יום

כיתה

13:00-14:00

שלישי

א'-ב'

 14:00-15:00

שלישי 

ג'-ו' 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ספר רמות

שעה

יום

כיתה

13:00

שלישי 

א'-ב'

14:00

שלישי

ג'-ו'

בית ספר פיכמן בהנהלת ענת שביט

052-4420607

 052-4420607